روغن موتور پارانوکس PARANOX A9 20W_50 SL/CF-4

PARANOX A9 20W_50 SL/CF-4, روغن نانو,روغن موتور, روغن موتور نانو,روغن 20W50,پارانوکس, پترونام سهند, شرکت, روغن موتور نانو پارانوکس,روغن موتور پارانوکس,20W50,SL

روغن موتور نانو پارانوکس 20W50 SL

PARANOX A9 20W_50 SL/CF-4

روغن موتور 20W50 پارانوکس، محصولی منحصربه‌فرد و باکیفیت است که می‌تواند با قابلیت‌های نانویی خود، عملکرد موتور خودروها را متحول کند. روغن موتور پارانوکس به دلیل وجود افزودنی‌های نانو بر پایه تکنولوژی A9، می‌تواند به بهترین نحو موتور خودرو را تحت تاثیر مزایای خود قرار دهد؛ به خصوص در مواقعی که فرد قبل از ریختن روغن موتور 20W50 پارانوکس در موتور خودروی خود، از موتور شوی مناسب استفاده می‌کند.

مبرهن است که نمی‌توان یک نوع روغن موتور را در تمامی خودروها استفاده کرد؛ زیرا هرکدام از روغن موتورها برای نوع خاصی از موتورها و فصول مشخصی از سال تولید می‌شوند. روغن موتور 20W50 پارانوکس نیز از این قائده مستثنی نیست و صاحبان خودروهایی معین می‌توانند از این روغن در موتور خود استفاده کنند. چنانچه تمایل به خرید روغن موتور 20W50 دارید و می‌خواهید از خودروهای مجاز برای استفاده از آن آگاه باشید، تا انتهای متن را بخوانید.

کاهش 20 الی 30 درصدی مصرف سوخت خودرو

کاهش استهلاک قطعات فلزی موتور

افزایش قدرت موتور و شتاب خودرو

از بین بردن روغن سوزی در موتور

ایجاد تعادل در دمای موتور خودرو

جوانسازی موتور و نابود کردن پوسیدگی‌ها

کاهش تولید گازهای سمی و مضر

به حداقل رساندن آلودگی صوتی موتور

روانکاری قطعات فلزی موتور و بهبود راندمان آن‌ها

خرید روغن موتور 20W50

قبل از هرچیزی، بهتر است نیم‌نگاهی به مفهوم و کاربرد روغن موتور 20W50 بیندازیم. یکی از اصلی‌ترین معیارهای کاربردی در خرید روغن موتور، میزان گرانروی و ویسکوزیت روغن است؛ زیرا معمولا غلظت روغن موتورها تحت تاثیر دمای هوا، عوض می‌شود و ممکن است بر روی عملکرد و بازده آن‌ها تاثیر داشته باشد. به همین دلیل معمولا ویسکوزیته یا گرانروی روغن موتور به صورت یک عبارت همانند 20W50 بر روی لیبل محصول درج می‌شود.

در واقع مفهوم عبارت 20W50 این است که این روغن موتور، ویسکوزیته‌ای متغیر دارد. ویسکوزیته روغن موتور 20W50 در فصول زمستان 20 بوده و در فصول تابستان 50 است. برای تشخیص میزان گرانروی این روغن موتورها، لازم است به اعداد قرار گرفته در پشت و جلوی حرف W نگاهی بیندازید. عموما گرانروی روغن موتورها در فصول زمستان، پشت این حرف قرار گرفته و گرانروی آن‌ها در فصول تابستان، جلوی حرف W قرار می‌گیرد.

از آنجایی که ایران یک کشور 4 فصله به شمار می‌رود، تمامی صاحبان خودروی ایرانی باید روغن موتورهایی با گرانروی متغیر خریداری کنند؛ در غیر این صورت، مجبور هستند تا در اتمام هر فصل روغن موتور خود را تعویض کنند. روغن موتور 20W50 نیز یکی از روغن موتورهایی است که صاحبان ایرانی خودرو می‌توانند از آن در خودروهای خود استفاده کنند.

انواع روغن موتور 20W50 پارانوکس

شرکت سورین صنعت آرتا برای اینکه امکان خرید روغن موتور 20W50 پارانوکس را در اختیار تمامی مخاطبان خود قرار دهد، انواع مختلفی از آن را تولید کرده است. هرکدام از این محصولات، کیفیت و ظرفیت متفاوتی دارند؛ اما ویسکوزیته تمامی آن‌ها 20W50 است و از این نظر کاملا یکسان هستند. به دلیل اینکه در حین خرید روغن موتور 20W50 پارانوکس باید ظرفیت و کیفیت مورد نظرتان را انتخاب کنید، انواع روغن موتورهای 20W50 پارانوکس را برایتان شرح می‌دهیم.

روغن موتور پارانوکس 20W50 SL در ظرف 4 لیتری

روغن موتور پارانوکس 20W50 SL در ظرف 5 لیتری

خرید روغن موتور پراید

همان طور که می‌دانید، پراید پرکاربردترین خودروی ایرانی است که می‌توان آن را در تمام نقاط کشور مشاهده کرد. این خودرو که توسط ایران خودرو تولید شده، قدرت موتور چندان رضایت‌بخشی ندارد؛ این امر را می‌توان از بازخورد عمده مصرف‌کنندگان این خودرو متوجه شد. به شما پیشنهاد می‌کنیم در حین خرید روغن موتور پراید، روغن موتور 20W50 را در اولویت خود قرار دهید؛ چرای این امر را در ادامه برایتان شرح خواهیم داد.

البته توجه داشته باشید که روغن موتور 20W50 پارانوکس عملکردی بی‌‌نظیر در تابستان دارد؛ اما اگر به دنبال خرید روغن موتور زمستانی باشید، خرید روغن موتور 10W40 پارانوکس به شما پیشنهاد می‌شود. این روغن موتور عملکرد بهتری در فصول زمستان دارد پیشنهاد می‌شود در هوای سرد، آن را در موتور خودروهای پراید بریزید.

خرید روغن موتور پراید صندوق دار (صبا)

معمولا تمامی خودروهایی که دارای صندوق هستند، پتانسیل بالاتری در شتاب گرفتن دارند؛ البته تنها نسبت به نسخه هاچ‌بک همان خودرو. افراد می‌توانند با خرید روغن موتور 20W50 پارانوکس برای خودروی پراید صبای خود، موتور آن را بهینه‌سازی کنند. در مواقع بسیاری مشاهده می‌شود که خودروهای پراید صبا پس از استفاده از روغن موتور 20W50، به اوج خود می‌رسند و می‌توانند با شتابی بالاتر از حد انتظار حرکت کنند.

خرید روغن موتور پراید هاچ بک

اگر نگاهی به ظاهر خودروی پراید هاچ بک بیندازید، متوجه پتانسیل جوان‌پسند آن خواهید شد. معمولا افراد جوان با خرید روغن موتور 20W50 پارانوکس و استفاده از آن در پراید هاچ بک، موتور خودروی خود را بهبود می‌بخشند. روغن موتور پارانوکس با روانکاری قطعات فلزی موتور خودروی پراید هاچ بک، راندمان آن را بهینه‌سازی کرده و به فرد امکان رانندگی با سرعت بالا را می‌دهد.

خرید روغن موتور پراید 131

نسخه‌ای میان‌رده از خودروهای پراید که تا سال‌های اخیر تولید انبوه آن ادامه داشت، پراید 131 بود. با وجود این که این خودرو میان خانواده‌ها محبوبیت بیشتری دارد تا جوانان و افراد مجرد، اما باز هم روغن موتور 20W50 پارانوکس بهترین گزینه برای آن است. این روغن موتور با ایجاد یک لایه محافظتی مقاوم در برابر خوردگی و پوسیدگی، موتور خودرو را تا مدت طولانی در سلامت کامل نگهداری می‌کند.

خرید روغن موتور پراید 131 SE

نوع دیگری از خودروهای پراید، پراید 131 SE است که یکی از زیرشاخه‌های خودروی پراید 131 به شمار می‌رود؛ اما نمی‌توان تفاوت‌های چشم‌گیری میان آن‌ها مشاهده کرد. بنابراین همان طور که در بخش خرید روغن موتور پراید 131 نیز ذکر کردیم، شما باید در این خودرو از روغن موتور 20W50 استفاده کنید تا خودروی شما همواره در اوج خود باشد.

خرید روغن موتور پراید 132

یکی از معدود انواع خودروی پراید که ظاهر و مشخصات فنی متفاوتی دارد، خودروی پراید 132 است. این خودرو به دلیل صرفه اقتصادی و مصرف سوخت مناسبی که دارد، مورد توجه مخاطبان قرار گرفته است؛ بنابراین طبیعتا رانندگان این خودرو به دنبال یک روغن موتور مناسب برای کاهش مصرف سوخت خواهند بود تا هزینه‌های جانبی آن را کاهش دهند. روغن موتور 20W50 پارانوکس با قابلیت‌هایی که دارد، می‌تواند مصرف سوخت پراید 132 را تا 20 درصد کاهش دهد و شما را از هزینه‌های جانبی این خودرو سلب کند.

خرید روغن موتور پراید 141

با وجود این که پراید 141 برخلاف نسخه‌های دیگر، محبوبیت چندانی میان میان ندارد، اما همچنان می‌توان تعداد زیادی از آن را در سطح کشور مشاهده کرد. روغن موتورهای مناسب این خودرو که بتوانند موتور آن را بهینه‌سازی کنند، چندان زیاد نیستند؛ به همین دلیل افراد عمدتا از روغن موتور 20W50 در پراید 141 استفاده می‌کنند.

خرید روغن موتور پراید 111

در نهایت، شما را با روغن موتور مناسب پراید 111 آشنا می‌کنیم تا آن را در اوج برانید. روغن موتور 20W50 پارانوکس می‌تواند عمده مشکلات فنی موتور پراید 111 را از بین ببرد و خودرو را به بهترین نسخه از خود تبدیل کند. طبق چیزی که کارشناسان متخصص در مورد روغن موتورهای نانو شرکت پترونام سهند بیان می‌کنند، روغن موتور پارانوکس می‌تواند سلامت خودروها را تا مدت طولانی در سطح A نگه دارد.

خرید روغن موتور آریسان

یکی از جدیدترین انواع وانت که اخیرا تولید انبوه آن را شاهد هستیم، خودروی آریسان است. این خودرو که برای حمل و نقل کالاها و تجهیزات سنگین وزن مورد استفاده قرار می‌گیرد، جذابیت بسیاری برای عمده افراد دارد؛ زیرا محیط داخلی این خودرو بسیار ظریف و زیبا طراحی شده است. چنانچه افراد تمایل به تقویت خودروی آریسان داشته باشند، می‌توانند از روغن موتور 20W50 پارانوکس در موتور این خودرو استفاده کنند.

جالب است بدانید آریسان پتانسیل بالایی در شتاب گرفتن و افزایش سرعت دارد؛ زیرا موتور آن با توانایی و قدرت بسیار مناسبی طراحی شده و می‌توان آن را با خرید یک روغن موتور 20W50 پارانوکس تقویت کرد. از آنجایی که آریسان یک وسیله برای حمل و نقل بار بسیار سنگین و حجیم است، مطمئنا قدرت موتور و توانایی شتاب گرفتن از نکات حائز اهمیت برای رانندگان آریسان خواهد بود؛ بنابراین توصیه می‌شود خرید خود را از بالای همین صفحه ثبت کنید.

خرید روغن موتور وانت

قبل از این که خودروهایی همچون آریسان تولید و توزیع شوند، افراد فقط از خودروهای وانت برای حمل و نقل استفاده می‌کردند؛ البته همچنان می‌توان تعداد زیادی وانت در سرتاسر کشور مشاهده کرد که مورد استفاده افراد خاص قرار می‌گیرند. روغن موتور وانت، باید برخی ویژگی‌ها و قابلیت‌های خاص داشته باشد تا توانایی موتور خودرو را در حرکت کردن به حداکثر برساند. روغن موتور 20W50 همان محصولی است که توانایی انجام این کار را دارد.

البته توجه داشته باشید که خرید روغن موتور پیکان وانت به دلیل فرسودگی اکثریت خودروهای پیکان وانت، چندان رایج نیست؛ بنابراین نمی‌توانید به دنبال یک روغن موتور مخصوص پیکان وانت بگردید. روغن موتور 20W50 پارانوکس به دلیل افزودنی‌های نانوی خود، توانایی جایگزین شدن روغن موتور پیکان وانت را دارد و از توانایی بهینه‌سازی کامل موتور انواع وانت برخوردار است.

خرید روغن موتور پیکان

مطمئنا همه ما در سرتاسر کشور همچنان خودروهای پیکان را مشاهده می‌کنیم که از حدود سی سال گذشته در کشور مورد استفاده قرار می‌گیرند. اگر چه این خودروها کاملا از کار افتاده هستند، اما روغن موتور 20W50 پارانوکس می‌تواند گزینه‌ای مناسب برای خرید روغن موتور پیکان باشد. روغن موتور پارانوکس تمامی پوسیدگی‌های موجود در موتور خودرو را از بین می‌برد و موتور را به بهترین شکل جوانسازی می‌کند.

خرید روغن موتور آردی (RD)

از دیگر خودروهای پرکاربرد توسط ایرانیان که قدمت چندانی ندارند، خودروهای آردی هستند. از آنجایی که بدنه پژو آردی و قطعات موتور آن از آهن خالص ساخته شده‌اند، پوسیدگی و زنگ‌زدگی سطوح آهنی کاملا عادی است؛ به همین دلیل رانندگان باید در خرید روغن موتور پژو آردی به خاصیت ضدزنگ و ضدپوسیدگی آن توجه ویژه داشته باشند. روغن موتور 20W50 پارانوکس از تمامی این خواص برخوردار است و می‌تواند عملکرد تمامی خودروهای پژو RD را بهبود بخشد.

خرید روغن موتور روآ

شاید شما هم پیش از این متوجه شباهت‌های قابلی توجه میان روآ و آردی شده باشید؛ زیرا هردو خودرو از برند پژو هستند و توسط شرکت ایران خودرو در ایران تولید می‌شوند. روغن موتور پژو روا نیز همانند خودروی قبلی، باید از نوع روغن موتور 20W50 باشد؛ حال چه بهتر که این روغن موتور روآ، از محصولات پارانوکس بوده و توسط شرکت پترونام سهند تولید شده باشد. این روغن موتور خواص قابل توجهی دارد و می‌تواند در زمانی کوتاه نظر شما را به سمت خود جلب کند.

خرید روغن موتور دوو سیلو

برند مشهور دوو در ده‌ها سال قبل خودرویی به نام سیلو تولید کرد که توانست تحولاتی قابل توجه در صنعت خودروسازی جهان ایجاد کند. این خودروها با وجود قدمت بیش از 20 ساله که دارند، همچنان توسط ایرانیان مورد استفاده قرار می‌گیرند و بسیاری رانندگان به دنبال خرید روغن موتور دوو سیلو برای خود هستند. روغن موتور 20W50 پارانوکس به دلیل قابلیت از بین بردن پوسیدگی‌ها و زنگ‌زدگی‌های موتور خودرو، می‌تواند بهترین گزینه برای آن باشد.

خرید روغن موتور ماکسیما

نیسان، یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان خودرو در جهان است که در چند دهه قبلی موفق شده با تولید سری خودروهای ماکسیما، تحولاتی در صنعت خودروسازی به وجود بیاورد. خودروی ماکسیما که جذابیت بسیار زیادی برای جوانان و افراد مسن ایرانی داشته، مشکلاتی اعم از پوسیدگی، از کار افتادگی موتور و مصرف زیاد سوخت نیز دارد که باعث شده رانندگان در خرید روغن موتور ماکسیما برای خود مردد باشند. روغن موتور 20W50 پارانوکس، همان محصولی است که می‌تواند به خودروی ماکسیمای شما بال دهد!

خاصیت از بین بردن پوسیدگی‌های قطعات فلزی موتور که معرف حضورتان بوده، در موتور ماکسیما می‌تواند به بهترین نحو نمایان شود. همچنین قابلیت کاهش مصرف سوخت این روغن موتور ماکسیما، عاملی است که باعث شده ما این روغن را به شما پیشنهاد کنیم. روغن موتور 20W50 پارانوکس موجب تقویت موتور ماکسیما نیز می‌شود و می‌تواند شتاب و سرعت خودرو را به حداکثر خود برساند.

خرید روغن موتور رونیز

خودروی عظیم‌الجثه رونیز، طرفداران بسیاری دارد و امروزه توسط عموم افراد مورد استفاده قرار می‌گیرد. برای این که افراد توانایی حرکت کردن با رونیز را داشته باشند، باید نسبت به خرید روغن موتور رونیز باکیفیت اقدام کنند. روغن موتور 20W50 پارانوکس طبق معمول بهترین گزینه برای این افراد است و می‌تواند خودروهای رونیز را به اوج خودشان برساند.

خرید روغن موتور لیفان 520i

آخرین روغن موتوری که به شما معرفی خواهیم کرد، روغن موتور لیفان 520i است. این خودرو، یکی از قدیمی‌ترین نسخه‌ خودروهای لیفان بوده که حدود ده سال پیش تولید و توزیع آن آغاز شده است. بنابراین روغن موتور لیفان 20W50 پارانوکس می‌تواند پوسیدگی‌های موجود در موتور آن را از بین ببرد و بازده موتور خودروی لیفان را به بهترین شکل بهبود بخشد. با روغن موتور پارانوکس، عملکرد خودروی خود را متحول کنید


دیدگاه خود را بیان کنید

Code Image