بازسازی و سرویس داخل خودرو

بازسازی و سرویس داخل خودرو

بازسازی و سرویس داخل خودرو

صفرشویی خودرو چیست ؟

به عبارت ساده ، صفر شویی به معنای تمیز کردن خودرو از بالا تا پایین با استفاده از ابزارها و محصولات تخصصی است. صفرشویی خودرو شامل تمیز کردن و نو کردن قسمت های داخلی و خارجی خودرو است. هدف از این کار بازگرداندن نقاشی با از بین بردن خراش ها یا علامت های چرخان است که باعث می شود اتومبیل تقریبا کاملا جدید به نظر برسد ، درست مانند روز اولی که آن را خریده اید!

در کارواش معمولی فقط کثیفی و گرد و خاک قسمت بیرونی خودرو پاک می شود و اگر بخواهید قسمت داخلی را تمیز کنید ، شاید فقط بتوانید اندکی گرد و خاک داخل ماشین را پاک کنید اما در طریقه صفرشویی خودرو تمامی قسمت ها با جزئیات تمیز می شوند. خدمات صفرشویی آس به گونه ای است که با تمیز کردن ، پولیش زدن و جارو زدن ماشین شما مثل روز اولش می شود! متخصصان آس از تکنیک های خاص برای قسمت بیرونی خودرو و واکس زدن و پاک کردن لکه های قسمت داخلی و چرم ماشین استفاده می کنند.

وقتی افراد از اصطلاحات ” صفرشویی ماشین ” و ” شستشوی ماشین ” به جای یکدیگر استفاده می کنند ممکن است گیج کننده باشد ، اما تفاوت های عمده ای بین این دو وجود دارد. اگرچه شباهت هایی بین این دو پروسه وجود دارد ، اما کارهایی که در صفرشویی ماشین انجام می شود بسیار عمیق تر است. در خدمات صفر شویی خودرو ، ابتدا با جارو زدن و تمیز کردن روند کار آغاز می شود. پس از آن ، با استفاده از ابزارهای تخصصی تر و لوازم مخصوص ، متخصصین بسیار عمیق تر به ماشین شما می رسند. سرانجام ، پس از دستیابی به یک تمیزکاری بسیار دقیق ، متصدیان خودرواز محصولات نانو برای بهبود ظاهر اتومبیل شما و محافظت از آن در برابر آلودگی و آسیب های بعدی استفاده می کنند.


دیدگاه خود را بیان کنید

Code Image